Narystė

KVAD nariais tapti gali aktyvūs kultūros vadybininkai – praktikai ir akademikai.

Asmenys, norintys tapti KVAD nariais, turėtų susisiekti su Giedre Putramentaite el. paštu kvadlietuva@gmail.com arba telefonu +370 628 33110. Kandidatai bus prašomi pateikti CV ir motyvacinį laišką. Kandidatūras kartą per mėnesį peržiūri ir vertina asociacijos valdyba.

Valdybai pritarus, kandidatas sumoka 40 eurų metinį narystės mokestį ir tampa KVAD nariu.

Narystė jums suteiks galimybę:

– TAPTI BENDRUOMENĖS NARIU

Neretai kultūros vadybininkas yra vienas karys lauke. Bendravimas su kolegomis, tinklaveika, dalijimasis informacija renginiuose “gyvai” bei internetu – tai jūsų galimybė užmegzti naujas pažintis, sužinoti naujienas, pasidalinti informacija apie savo ir išgirsti apie kolegų projektus, rasti bendraminčių, įkvėpimo, sprendimų, gauti patarimų.

– SPRĘSTI KULTŪROS SEKTORIAUS PROBLEMAS

Lietuvos kultūros operatoriai susiduria su daugeliu įsisenėjusių problemų kultūros finansavimo, projektų vykdymo srityse; dalyvavimas asociacijos veikloje padės jums vienytis su kolegomis, ir kartu daryti įtaką kultūros sektoriaus politikai, viešai reikšti savo kolektyvinę nuomonę, keisti netenkinančią situaciją.

– KELTI KOMPETENCIJĄ

Būdami asociacijos nariu, turėsite galimybę dalyvauti KVAD ir jos partnerių  rengiamuose mokymuose, seminaruose, konferencijose, mėnesiniuose susitikimuose ir kt.

PLAČIAU APIE KVAD VEIKLĄ, NARIŲ SĄRAŠAS >>

Comments are closed